לייזר טאג פאוור

שימו לב! המתחם שלנו נייד בלבד – מגיעים לכל הארץ

אודות

"לייזר טאג פאוור" החברה המובילה למשחקי לייזר טאג

אנו ב'לייזר טאג פאוור' מתאמצים ומשתדלים לתת לכם את הטוב ביותר לכן רכשנו ציוד מקצועי למשחקי לייזר טאג בכדי שתוכלו להרגיש בחוויית לחימה יוצאת דופן ומלאת אדרנלין! לרשותינו כמה צוותים על מנת שנוכל להגיע לכל מקום בארץ מהדרום ועד הצפון. 

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר טלפוני ונשמח להכין עבורכם הצעת מחיר מותאמת לפי כמות המשתתפים ואופי הקבוצה. כך נוכל להתאים את רמת הקושי של המשחק לגיל המשתתפים. אנו מבטיחים לך 100% הנאה וכיף אמיתי!

הלייזר טאג שלנו מתאים לכלל הגילאים ולכל אירוע. בין אם מדובר במסיבת סיום כיתתית או פעילות לייזר טאג לעובדי החברה. אנו מתאימים את עצמנו לכלל האירועים השונים. לדוגמה:

 • בר / בת מצווה
 • יום הולדת
 • מסיבת גיוס / שחרור 
 • ימי כיף ואתגר
 • מסיבת רווקים
 • יום גיבוש לעובדים
 • מחנה נוער
 • שיפור מיומנויות לחיילים
 • סדנאות מנהלים
 • ניצול תקציבי סוף שנה
 • הפעלת ילדים בחופשה
 • אירועים מיוחדים
 • יום כיף לחבר׳ה!
לייזר טאג
הפעלת לייזר טאג

לייזר טאג פאוור – לימי גיבוש וכיף

יום כיף או ימי כיף לקבוצות אתגרי הוא הזדמנות ייחודית לגבש את העובדים! למרות התכנון המוקדם והחשיבה הרבה של הצוות על ימי הכיף המשרדיים, רוב הפעמים מה שקורה בסוף ארוחה משעממת ולא מלהיבה, שרוב השיחות בה מתעסקות בהישגי החברה.

כנראה שזה לא ערב צוות מלהיב שמחכים לו הרבה זמן מראש, וקשה לדעת אם הוא עונה על המטרות לשמן הוא נועד. על מנת שיום הכיף יהפוך למפגש אדיר וייזכר לזמן רב, צריך לחפש גישה וסגנון אחר לגמרי כדי להעבירו. 

אנחנו מציעים דוגמה אחרת- אפשר לוותר על רעיון המסעדה הבנאלי, על האש, או על ערב סרט צפוי, ולהביא את הצוות ליום כיף של לייזר טאג!

יום כיף אקטיבי זאת הזדמנות!

יום כיף הוא הזדמנות ייחודית לגבש את העובדים. במשחקים מתחזקים צוותי העובדים ויש אינטראקציה חדשה ומגבשת בין העובדים. משחקי הלייזר טאג מאפשרים יצירת תחושה של אחווה ויכולת להשיג ניצחון, המקרבים בינך לבין העמיתים שלך, ובינם לבין עצמם. כולם ירגישו את זה כבר ביום עבודה הבא.

למי אנחנו מציעים לשחק עם לייזר טאג

האמת? מדובר על משחק נפלא, המתאים פשוט, לכולם. אבל יש כמה אירועים בהם לייזר טאג בהחלט, מוסיף עוד איזה אלמנט מיוחד:

פעילות לייזר טאג לימי הולדת:

לא נמאס כבר מכל הפעילויות הרגילות? המשחקים אותם כולנו מכירים כבר? לא שאין בהם דברים טובים ויפים, אבל אם אתם רוצים באמת, לשבות את ליבם של הילדים ושל המבוגרים כאחד, הרי שאין מתחרים לפעילות עם לייזר טאג.

לרוץ ביחד, לשתף פעולה, לצחוק על מה שקרה ולחתור ביחד, עד לניצחון, כל אלו ישאירו את יום ההולדת הזה, בתור זיכרון מתוק אצל הילדים גם בשנים הבאות. אגב, לכל ההורים העייפים, אנחנו רוצים להזכיר כי אנחנו מביאים לכם הכל. כך שאתם פשוט יכולים לנוח, 'רגל על רגל' וליהנות מההנאה הצרופה של הילדים המשתוללים בחוץ.

לייזר טאג בשטח ליום גיבוש של העובדים:

מי מאיתנו לא רוצה, בליבו, לחזור להיות ילד? מי מאיתנו לא רוצה לפעמים לחזור לימים בהם ההתלבטות העמוקה ביותר הייתה מה לאכול לארוחת צהריים. בעידן בו רבים מאיתנו מבלים שעות ארוכות מול מסכי המחשב, אין ספק כי דווקא ההזדמנות לשתף פעולה עם שאר העובדים, לשחק בשטח, כמו שהיינו ילדים, הוא משהו שלא כדאי להחמיץ. משום שאנחנו יכולים להגיע לכל מקום, אתם יכולים להחליט לקיים את הפעילות עם לייזר טאג במשרד או כחלק, מיום כיף מגוון יותר וארוך, המתרחש בשטח הפתוח.

פעילות לייזר טאג ביער לכל המשפחה:

קרבות לייזר לא חייבים להיות דווקא בקבוצות היוצאות ליום גיבוש. תחשבו איזה מצחיק זה יכול להיות, לחגוג יום הולדת לסבא או להפוך יום חופש בחנוכה או פסח, ליום בו תתקיים פעילות לכל המשפחה. היתרון של פעילויות לייזר טאג הוא שהן מתאימות למגוון גילאים. כך שאתם יכולים להתאים את האירוע, לכולם, גם אם יש פערים בין דוריים.

לייזר טאג פאוור – מתחם לייזר טאג נייד בפריסה ארצית

אם אתם מחפשים איך להעשיר את יום הפעילות בהפתעה מרגשת, לייזר טאג פאוור, נמצאים כאן עבורכם. המתחם נייד ותוכלו לשחק לייזר טאג בכל מקום בו תבחרו, ברחבי הארץ, הפעילות מלווה במדריכים מוסמכים והיא מתקיימת על פי כל תקנות הבטיחות. לקבלת מידע וכדי לקבוע תאריך, מוזמנים ליצור קשר.

5/5 - (28 דירוגים)
דילוג לתוכן