לייזר טאג פאוור

שימו לב! המתחם שלנו נייד בלבד – מגיעים לכל הארץ

לייזר טאג בדרום

מי שמעוניין להביא רעיון חדש ומרענן בשביל יום הגיבוש בחברה או עבור בת המצווה של הבת, יגלה כי לייזר טאג בדרום, זו התשובה המנצחת. לייזר טאג פאוור כאן בשבילכם, כדי להתאים לכם פעילות מהנה, מגבשת וכזו, שתשאיר טעם לעוד. אל תמתינו, אנחנו רוצים לדבר איתכם כבר עכשיו.
לייזר טאג בדרום

לייזר טאג בדרום – פעילות מלאת אדרנלין

משחקי המלחמה הישנים מהשכונה, נראים אחרת, בעידן החדש. מי שמעוניינים בפעילות מגבשת, מהנה ובעיקר כזו, שלא תשאיר אף אחד אדיש, ישמח לגלות כי פיינטבול לייזר, זו המילה האחרונה בתחום פעילויות הגיבוש והבילוי הקבוצתי. קרבות לייזר נערכים עם אקדחי לייזר, המדמים כמו 'ירי אמיתי', ( בטוח כמובן), בזכות תחושת הרטט של המכשיר ביד והרעש שנשמע עם כל קליעה מדויקת.

הרובים, פועלים על בסיס נורות אינפרה אדום, כך שהחוויה הופכת מוחשית וכזו שמלהיטה את היצרים בקהל. קרב לייזר טאג יכול להשתנות, החוקים הם תלויים בבחירה שלכם. אם מדובר, למשל, על פעילות לייזר טאג לילדים בדרום, אנחנו נבחר במשחק עם חוקים פשוטים וברורים, לעומת זאת, לייזר טאג למבוגרים בדרום, יכלול אתגרים נוספים והפתעות מיוחדות.

למה הפעלת לייזר טאג בדרום הינה מיוחדת ומגניבה?

הרי יש כל מיני אופציות למי שמעוניינים לערוך יום הולדת לילדה או לשלב פעילות מעניינת ביום הגיבוש של הצוות. למה דווקא לייזר טאג בדרום הינו מומלץ? בגלל כמה סיבות:

ראשית, הפעילות חווייתית ומלאה באדרנלין

לצערנו, גם ילדים וגם מבוגרים, שוכחים לצאת החוצה וליהנות מפעילות מגבשת, פנים אל פנים עם אנשים נוספים. לייזר טאג בדרום בשטח מלווה בריצות, קפיצות והרבה פעילות פיזית. התנועה מפרישה הורמונים של שמחה במוח, מה שהופך בהמשך, לזיכרון מתוק ממשחק נפלא.

שנית, כי הפעילות תורמת גם ברמה האישית

דווקא כאשר מדובר על פעילות לייזר טאג בדרום לקבוצות של מבוגרים, בני נוער ולקהילות של נשים או לייזר טאג למשפחות, המשחק מקבל רובד נוסף. שכן, דווקא בזכות החלוקה לקבוצות, הניסיון לצלוח את המשימה בהצלחה והמשמעות של שיתוף הפעולה בין החברים בקבוצה, המשתתפים, כולם, זוכים לתרגל מנהיגות, שיתוף פעולה ויכולות נוספות, להן יש תרומה משמעותית בחיים האמיתיים.

לייזר טאג נייד בדרום מוציא את המשתתפים מאזור הנוחות

עוד תחלואה של הדור הנוכחי היא ההתכנסות אל תוך הבית והימנעות מקיום פעילות בשטח. אנחנו מגיעים עם לייזר טאג נייד בדרום וככה, כמו 'דורשים' מהמשתתפים לחוות את העולם במלוא העוצמה. נכון, אנחנו נשמח להפוך את משרדי החברה לזירת הקרבות או את מסדרונות בית הספר ועדיין, משום שהפעילות דורשת מכל המשתתפים לקום על הרגליים ולהתחיל לזוז, אין לחברי הקבוצה אופציה אחרת, מלבד להתמודד עם האתגרים החדשים הניצבים לפניהם, תוך כדי משחק.

לייזר טאג דרום
לייזר טאג דרום

למי מתאים לייזר טאג בדרום?

אולי כבר התחלתם להבין, מבין השורות, אנחנו חושבים שפעילות לייזר טאג בדרום פשוט מתאימה לכולם ולכולן. כמובן, לפעמים אנחנו מציעים קיום פעילות לייזר טאג ליום הולדת בדרום, סתם כדי להפוך את האירוע מיוחד, אבל לא פעם, אנחנו נקים לייזר טאג בדרום לאירועים נוספים.

היופי בעיננו, טמון ביצירתיות. לעיתים, לייזר טאג בדרום יופנה לקבוצה של ילדים וילדות, בני שבע ושמונה. לפעמים, אנחנו מלווים אירועים של העצמה נשית. לייזר טאג בדרום מתאים לבני נוער, תלמידי בית ספר יסודי, קבוצות עובדים, משפחות וקבוצות של חברים בגילאי העשרים. האמינו לנו, אנחנו כבר ראינו הכל ובכל פעם, שמחים להמציא רעיונות חדשים, לקבוצה הבאה.

מה תקבלו עם לייזר טאג בדרום?

כדי שהפעילות תהיה מוצלחת ולא חלילה, 'משעממת', אנחנו מביאים איתנו כמה דברים, לכל אירוע של לייזר טאג בדרום:

  • רובי לייזר טאג בטכנולוגיה מתקדמת: הרי איך אפשר להפוך דמיון למציאות בלי עזרים מתאימים?
  • תפאורה אשר עוצבה במיוחד: לייזר טאג בדרום לא יהפוך לחוויה של ממש, בלי רשתות הסוואה, מכסות ותאורה מיוחדת.
  • מוזיקה: אומרים כי אין חגיגה בלי עוגה, בעולם שלנו, אין לייזר טאג בדרום, בלי מערכות שמע שיעטפו את האירוע במוזיקה מרימה.
  • צוות מדריכים מעולה: אתם ממש לא צריכים לעשות שום דבר, בשביל זה אנחנו כאן. כדי ללמד את חוקי המשחק, להסביר למשתתפים את הכל ולשלוח את החברים להתחיל לשחק.

איך מחליטים איפה לקיים לייזר טאג בדרום?

כאמור, אנחנו מגיעים עם מתחם לייזר טאג נייד. אפשר לערוך פעילות לייזר טאג ביער או להתאים לייזר טאג לבית ולמשרד. איך נחליט באיזו סביבה נקיים את הפעילות? נבחן את התנאים הבאים:

  • מזג אוויר: אם אנחנו רוצים להקים פעילות לייזר טאג בדרום בחוץ, אנחנו צריכים לשים לב כי לא בחרנו ביום חם מדי או, לחלופין, ביום גשום וסוער. לעיתים, נמצא פתרונות יצירתיים כמו להעביר את הפעילות לשעות הלילה, בימים חמים וכמובן, תמיד אפשר לבחור במרחב מקורה לקיום הפעילות.
  • כמות המשתתפים: אנחנו צריכים מרחב נוח לקיום המשחק, כזה שיצליח להכיל את כל המשתתפים. משום שאנחנו באים עם לייזר טאג עד הבית שלכם, נשמח לקבל ייעוץ והדרכה, בתור מי שמכירים את השטח מקרוב.
  • שעות הפעילות: אם אתם שייכים לארגון והפעילות מוקצבת בזמן ואם מדובר על יום הולדת, כלומר, המשחק עלול לגלוש לשעות הערב, משום שהילדים לומדים בבוקר, אנחנו צריכים להיערך לזה מבעוד מועד. אגב, במידת הצורך, יש לנו תאורה ייעודית לפעילות, כך שלא צריכה להיות בעיה במובן הזה. כמובן, נשמח לקבל את כל המידע מראש.

כמה מילים על מחיר לייזר טאג בדרום ועל גודל הקבוצה

אם אתם כבר מתלהבים ורוצים להזמין לייזר טאג בדרום, דעו כי אנחנו תמיד כאן כדי למצוא פתרונות במידת הצורך. גודל הקבוצה המקובל הוא 20 משתתפים לפחות במחיר של 70-90 ש"ח למשתתף. כאמור, אם אתם רוצים לקיים פעילות לייזר טאג בדרום ויש איזו בעיה, אנחנו פה כדי להתמודד בהצלחה, עם כל אתגר.

להזמנת לייזר טאג בדרום – חייגו אל לייזר טאג פאוור

לייזר טאג פאוור פה בשבילכם. פשוט דברו איתנו כעת, נקבע תאריך ונצא לדרך. עכשיו זה הזמן לתכנן אירוע שאיש לא ישכח עוד הרבה זמן. מחפשים רעיונות יצירתיים לימי גיבוש, יום הולדת או פעילות מהנה עבור המשפחה? זה הזמן לדבר איתנו.

משחק לייזר טאג הינו משחק לחימה אסטרטגי המתבצע בעזרת כלי נשק בעלי אינפרא אדום המדמים חוויה והרגשה של נשק אמיתי. בעזרת האפקטים המיוחדים כדוגמת רטט ותאורה מהרובה, השחקן חווה תחושת לחימה ממש כמו בשדה הקרב.

המשחק מתאים כמעט לכלל הגילאים!

אם נדייק אז המשחק מתאים לילדים מגילאי 7 ועד מבוגרים בגילאי 75.

נשים בהיריון – אינן יכולות להשתתף במשחק.

מידע ושירותים נוספים

תוכן עניינים

לייזר טאג חוות דעת

רות דויד
רות דויד
קרית אונו
קרא עוד
הייתה חווייה עוצמתית התלמידים נהנו ממש מהלייזר טאג והיו ממש בעניינים והמפעילים היו קשובים והפעילו אותם בצורה יוצאת דופן ובנעימות גדולה. יישר כח גדול. בהחלט נזמין אתכם פעם נוספת. מומלץ ביותר ובחום 🏆
רננה מלמד
רננה מלמד
פתח תקווה
קרא עוד
סגרנו יום גיבוש של העבודה דרך לייזר טאג פאוור שהיו ממש מקצועיים ונחמדים. הלייזר טאג עצמו ממש מהנה (רק מומלץ לבוא עם בגדים קלים) חוויה מגניבה ממש והצוות מהמם. ממליצה ואפילו בחום! שווה כל שקל!
ליאור לייבוביץ'
ליאור לייבוביץ'
חולון
קרא עוד
חבר'ה מעולים! ציוד איכותי, הדרכה מדוייקת וברורה של איך משחקים והילדים עפו! עשו גם אוירה טובה למשחק! היתה חוויה מקסימה! הילדים נהנו מאד מהמשחק. מאורגן ומסודר מאד. כמובן שמומלץ וכנראה שנזמין שוב.
הילה פז
הילה פז
רחובות
קרא עוד
האמת? היה פשוט כיף לראות את קבוצת הבנים וקבוצת הבנות נהנים מכל רגע! האיפור, המוזיקה ברקע, הציוד המקצועי, ובעיקר ההנחיה וההתלהבות של המפעילים סחפו והדביקו את הילדים באנרגיות משוגעות והם לא רצו להפסיק!
הקודם
הבא

צור קשר

מחפשים הפעלת לייזר טאג בדרום?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

5/5

אזורי פעילות נוספים

דילוג לתוכן