לייזר טאג פאוור

שימו לב! המתחם שלנו נייד בלבד – מגיעים לכל הארץ

לייזר טאג בקריות

אנחנו רוצים להציע לכם לצאת מהקופסא ולשנות את כיוון החשיבה, עם לייזר טאג בקריות. מה זאת אומרת? פעילות לייזר טאג של לייזר טאג פאוור מתאימה לכל הגילאים ולמגוון מטרות. אנחנו מציעים את הפעילות ליום כיף עבור העובדים, יום העצמה לנשות הקהילה ואפילו בשביל יום הולדת לילד או הילדה. דברו איתנו עכשיו.
לייזר טאג בקריות

מתחם לייזר טאג בקריות עד הבית – כמה פשוט

אתם אולי שומעים על לייזר טאג בקריות בפעם הראשונה ולכן, אנחנו נתחיל בכמה מילים שיעזרו לכם להבין הכל. קרב לייזר טאג משחק מאתגר שקצת מזכיר, את הפיינטבול של פעם או משחקי המלחמה מהשכונה. אלא שהפעם, לייזר טאג בקריות, הופך לחוויה עוצמתית ומוחשית הרבה יותר.

בזכות רובי לייזר טאג מיוחדים, הדרכה צמודה ותפאורה, אשר מאפשרים למשתתפים באמת, להיכנס לתוך החוויה ממש. לייזר טאג עד הבית או למשרד, בשטח או במגרש המשחקים של השכונה, אנחנו מגיעים עם מתחם לייזר טאג נייד, בשביל להפיק אירוע יוצא דופן, בכל פעם מחדש.

יום הולדת לייזר טאג למבוגרים ולילדים

פעילות לייזרים נשמעת, על פניו, כמו משהו המתאים לילדים בלבד, אבל אנחנו רוצים להעמיד אתכם על טעותכם, אם אפשר. מעבר לאיכויות הנוספות אותן אפשר לקבל דרך המשחק, על כך גם נדבר בהרחבה, אנחנו רק רוצים לסבר את אזניכם ולשתף אתכם כי דווקא מבוגרים ובני נוער, יודעים איך להפיק מהמשחק את המיטב.

נכון, פעילות לייזר טאג ליום הולדת היא רעיון נפלא לילדים, אבל דעו כי לא פעם אנחנו מפעילים לייזר טאג למשפחות, לייזר טאג לקבוצת חברים בגיל מבוגר ועוד. אמנם, לצערנו, אנחנו חיים בעידן בו מבוגרים לא ממש מקבלים הזדמנות לשחק ולהסיר את המגננות של חיי היום, יום, אבל כשיוצרים את ההזדמנות עם לייזר טאג בקריות, אין כיף גדול מזה

לייזר טאג קריות
לייזר טאג קריות

מה היתרונות של לייזר טאג בקריות?

אז דיברנו על כמה מהנה הפעילות יכולה להיות, דבר חשוב לכשעצמו. דווקא כעת, כאשר כולנו פשוט מכורים לטלפונים ולטאבלטים, אין ספק כי ההזדמנות לצאת החוצה ולהיפגש פנים אל פנים, זה משהו שכדאי לנו לאמץ בחום. אנחנו רוצים לשתף אתכם ביתרונות נוספים של קיום לייזר טאג בקריות.

לייזר טאג לאירועים של העצמה נשית

אם יורשה לנו, אי אפשר להתעלם מהעובדה כי השיח על העצמה נשית הפך לשגור בפי נשים וגברים. הפעלת לייזר טאג בקריות המיועדת לנשים בלבד, מאפשרת לבנות לתפוס פיקוד, למצוא את הדרך לשתף פעולה ובעיקר, מעודדת את תחושת התחרותיות וההישגיות שלא פעם, לא מקבלת מספיק ביטוי בקבוצות של נשים. אנחנו גאים להפעיל פעילויות לייזר טאג בקריות לנערות בשנת בת המצווה ולקהילות של נשים ואימהות, בכל פעם מחדש.

לייזר טאג בקריות לחברות וארגונים, ליצירה של תחושת 'קבוצתיות'

אם ניקח את האיכויות של פעילות לייזר טאג עוד צעד אחד קדימה, אנחנו רוצים לדבר על נושא שמעסיק מנהלים ואנשי צוות בחברות וארגונים. הפער בין חברה מצליחה ובין כזו שלא מובילה הישגים משמעותיים, היא התחושה של העובדים בחברה. הנושא האמורפי הזה, הוא זה שיקבע, האם העובדים יצליחו לשתף פעולה, ליזום רעיונות יצירתיים, לפתח יכולת מנהיגות וכיוצא באלו.

משחק לייזר טאג, מאפשר לעובדים לספוג את הערכים הללו בדיוק, בצורה חווייתית. לא רק שאנחנו מאפשרים לעובדים למצוא מכנה משותף האחד עם השני ולפתח תחושת שייכות לחברה והארגון, אלא, אנחנו גם עוזרים לפריטים בתוך החברה, להביע איכויות נוספות, אשר לא תמיד באות לידי ביטוי ביום, יום.

לייזר טאג בשטח בשביל האדרנלין והזכרונות

לייזר טאג מומלץ פשוט כי הוא תורם לעליה של אדרנלין ולהפרשה של אנדורפינים במוח, אותם הורמונים המספקים תחושה של שמחה, אושר ומעודדים יצירתיות ורעיונות חדשים. אורח חיים ספורטיבי, לצערנו, נעדר מחייהם של מבוגרים וילדים, פשוט בגלל התנאים של העידן החדש. אין דבר כיף יותר מבחינתנו, מאשר לראות קבוצה של שחקנים, מתמסרת לחוויה. החיוכים על פני המשתתפים באירוע, שווים את כל המאמץ, בעיניים שלנו.

לייזר טאג בקריות מתאים לכולם

תמיד שואלים אותנו האם יש מגבלת גיל כזו או אחרת והתשובה שלנו היא שאין כל מגבלה כזו. המשחק מתאים לגילאי 7-75 והאמת, לא פעם דווקא קבוצות הטרוגניות, בהן חברים אנשים מבוגרים וילדים, נהנות יותר. לייזר טאג לילדים זה המענה המושלם בשביל להוסיף עוד חוויה לאירועי בר המצווה, ליום ההולדת של סבא וכן הלאה.

הרי לא פעם, קשה למצוא פעילות היכולה לענות לצרכים של כולם. לכן, לייזר טאג בקריות, זה רעיון מבריק, בדיוק למקרים מהסוג הזה. אמנם, מטבע הדברים, אנחנו מתאימים את הפעילות לצרכים של הקבוצה בכל פעם מחדש. הרי כדי שהמשחק יהפוך לחוויה מצוינת, אנחנו תמיד צריכים לחשוב על הקונספט, על התמונה הגדולה.

אם ניצור משחק לייזר טאג למבוגרים, החוקים יהיו מורכבים יותר בדרך כלל, אבל כמובן, עם יצירתיות והרבה ניסיון, אפשר להפוך כל משחק לחוויה נהדרת בפני עצמה.

מה אתם צריכים לדעת על הפעלת לייזר טאג?

עכשיו, אנחנו רוצים לדבר על הצד הטכני של לייזר טאג בקריות. ראשית, חשוב לנו לשמוע מכם פרטים ומידע על הקבוצה וגם על המקום בו הייתם רוצים לקיים את הפעילות. משום שאנחנו מגיעים עם מתחם לייזר טאג נייד, אנחנו צריכים לקבל מכם סיוע כדי לבחור במקום המושלם לקיום הפעילות.

כמובן, כל מידע נוסף על הקבוצה, יעזור לנו לבנות סיפור מסגרת מעניין יותר ורלוונטי עבור כולם. לייזר טאג הכי טוב בארץ לא יעבוד טוב בלי ציוד מתאים. לכן אנחנו תמיד מגיעים עם תפאורה, תאורה במידת הצורך, מערכות שמע בשביל להפעיל מוזיקה מדויקת לפעילות וכמובן, מדריכים מצויינים.

משחק לייזר טאג מחיר הוא בין 70-90 ₪ למשתתף, המחיר עשוי להשתנות לפי גודל הקבוצה, תאריך, מיקום ועוד. אבל תמיד אפשר למצוא את הפתרון המתאים למסגרת התקציב שלכם. גודל קבוצה אופטימלי הינה לפחות 20 משתתפים, שוב, גם בנושא הזה אנחנו פתוחים לשינויים.

הזמינו לייזר טאג בקריות לאירוע שלכם

אנחנו נשמח להקים לייזר טאג בקריות לכל קבוצה ועבור כל אירוע. לייזר טאג פאוור מוכנים עם הציוד הדרוש להפעלת לייזר טאג בקריוית כזאת שתתן לכם חוויה של פעם בחיים – צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת באופן אישי.

משחק לייזר טאג הינו משחק לחימה אסטרטגי המתבצע בעזרת כלי נשק בעלי אינפרא אדום המדמים חוויה והרגשה של נשק אמיתי. בעזרת האפקטים המיוחדים כדוגמת רטט ותאורה מהרובה, השחקן חווה תחושת לחימה ממש כמו בשדה הקרב.

המשחק מתאים כמעט לכלל הגילאים!

אם נדייק אז המשחק מתאים לילדים מגילאי 7 ועד מבוגרים בגילאי 75.

נשים בהיריון – אינן יכולות להשתתף במשחק.

מידע ושירותים נוספים

תוכן עניינים

לייזר טאג חוות דעת

רות דויד
רות דויד
קרית אונו
קרא עוד
הייתה חווייה עוצמתית התלמידים נהנו ממש מהלייזר טאג והיו ממש בעניינים והמפעילים היו קשובים והפעילו אותם בצורה יוצאת דופן ובנעימות גדולה. יישר כח גדול. בהחלט נזמין אתכם פעם נוספת. מומלץ ביותר ובחום 🏆
רננה מלמד
רננה מלמד
פתח תקווה
קרא עוד
סגרנו יום גיבוש של העבודה דרך לייזר טאג פאוור שהיו ממש מקצועיים ונחמדים. הלייזר טאג עצמו ממש מהנה (רק מומלץ לבוא עם בגדים קלים) חוויה מגניבה ממש והצוות מהמם. ממליצה ואפילו בחום! שווה כל שקל!
ליאור לייבוביץ'
ליאור לייבוביץ'
חולון
קרא עוד
חבר'ה מעולים! ציוד איכותי, הדרכה מדוייקת וברורה של איך משחקים והילדים עפו! עשו גם אוירה טובה למשחק! היתה חוויה מקסימה! הילדים נהנו מאד מהמשחק. מאורגן ומסודר מאד. כמובן שמומלץ וכנראה שנזמין שוב.
הילה פז
הילה פז
רחובות
קרא עוד
האמת? היה פשוט כיף לראות את קבוצת הבנים וקבוצת הבנות נהנים מכל רגע! האיפור, המוזיקה ברקע, הציוד המקצועי, ובעיקר ההנחיה וההתלהבות של המפעילים סחפו והדביקו את הילדים באנרגיות משוגעות והם לא רצו להפסיק!
Previous
הבא

צור קשר

מחפשים הפעלת לייזר טאג בקריות?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

5/5

אזורי פעילות נוספים

דילוג לתוכן