לייזר טאג פאוור

שימו לב! המתחם שלנו נייד בלבד – מגיעים לכל הארץ

לייזר טאג בתל אביב

מחפשים פעילות מקורית למסיבת יום הולדת בלתי נשכחת? השנה אתם מקימים זירת קרב עתידנית למשחק משותף של כל החברים עם רובי לייזר חדישים. עם רובי לייזר אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד לא יפספס את המסיבה שלכם וכולם ייהנו. פעילות לייזר טאג בתל אביב מתאימה לגילאי 7-75. חייגו עכשיו אל לייזר טאג פאוור לאירוע מוצלח עם ציוד בטיחותי שיש לו תו תקן.
לייזר טאג בתל אביב

מה כוללת פעילות לייזר טאג בתל אביב?

משחק לייזר טאג מתחיל בהקמת מתחם במיקום שאתם בוחרים. מתחם לייזר טאג נייד מאפשר את קיום הפעילות במיקום חיצוני או פנימי. צוות מקצועי מגיע אליכם במועד שנקבע עם כל הציוד הדרוש להפעלה, ניסיון והרבה מצב רוח. שימו לב, הצוות מקים את המתחם, מנהל את הפעילות ודואג לתקינות של הציוד.

הפעילות הכי מדוברת ומבוקשת היום לאירועים וימי הולדת היא משחק לייזר טאג, יש למהר לבצע הזמנות ולשריין את התאריך שלכם.

חבילת לייזר טאג מחיר כוללת צוות מפעילים, מחסות, רובי לייזר, תפאורה, מוזיקה, הקמה של המתחם, פירוק של הציוד ועוד. דרגת הקושי של הפעילות מותאמת על ידי הצוות המקצועי לגילאי המשתתפים, התנאים בשטח והעדפה שלכם.

פעילות לייזר טאג בתל אביב
פעילות לייזר טאג בתל אביב

האם פעילות הלייזר נחשבת בטיחותית?

החברות המובילות בתחום מקפידות להשתמש בציוד חדיש ובטיחותי שיש לו תו תקן. תהיו אתם חכמים ותקפידו לפנות מראש על חברה מקצועית במטרה לוודא זמינות לתאריכים שלכם. פעילות לייזר טאג בתל אביב כדאי להזמין מספר חודשים מראש.

האירוע שלכם בעוד חודש ועדיין לא הזמנתם פעילות לייזר טאג? חייגו בהקדם, ייתכן ויתמזל מזלכם והתאריך יהיה פנוי.

שימו לב, לייזר טאג למבוגרים וגם לילדים מתבסס על טכנולוגיית אינפרא אדום בטיחותי, אין סכנה בחשיפה ללייזר. הניסיון של הצוות בא לידי ביטוי בהקמת מתחם נוח לתנועה שתואם את גילאי המשתתפים ואינו מסכן אותם.

לייזר טאג תל אביב
לייזר טאג תל אביב

היכן ניתן לקיים פעילות לייזר טאג נייד בתל אביב?

הבחירה במתחם לייזר טאג נייד מהווה יתרון גדול! הפעילות מתקיימת במיקום שאתם בוחרים על פי תנאי מזג האוויר, שיקולי עלויות והעדפה אישית. מתחם לייזר אפשר להקים בפארקים ושטח שטחים פרטיים או ציבוריים.

קבלת אישור מראש לפעילות נדרשת מבעל השטח, יש לקבל אישור לאירוע מהרשות המקומית במקרים של פעילות לייזר טאג בתל אביב בפארק ציבורי. לא בטוחים האם השטח שברשותכם גדול מספיק או תואם את הפעילות? התייעצו עם אנשי מקצוע לקבלת החלטה נכונה.

לייזר טאג נייד בתל אביב
לייזר טאג נייד בתל אביב

כמה זמן נמשכת הפעלת לייזר טאג?

הפעלת יום הולדת רובי לייזר נמשכת כשעתיים בהן הילדים מרותקים לפעילות, מתרוצצים בין העמדות, צוחקים, מתגבשים ונהנים מכל רגע. פעילות לייזרים תורמת לגיבוש חברתי ויצירת קשרים חברתיים חדשים.

אם אתם מחפשים את הדרך להבטיח נוכחות מלאה של כל הכיתה במסיבת יום הולדת – הפעלת לייזר טאג היא בדיוק מה שאתם מחפשים.

עם לייזר טאג בתל אביב הילדים מבצעים פעילות גופנית, מפתחים קשרי חברות, לומדים לעבוד בצוות, מגלים יכולות מנהיגות.

לייזר טאג תל אביב מחיר
לייזר טאג תל אביב מחיר

לייזר טאג בתל אביב מה המחירים?

יש לפעילויות לייזר טאג מחירים שנקבעים על פי מספר המשתתפים, המיקום והיקף הפעילות. המחיר הבסיסי יהיה לרוב כ-90 ₪ בעבור כל משתתף כאשר הדרישה היא ל-30 משתתפים לפחות. הציוד, ההובלה, הקמת המתחם והפירוק כלולים במחיר.

חשוב לציין שהמחיר אינו כולל עוגה, חטיפים, כיבוד. יש לפרט אודות התנאים בשטח במטרה לאפשר למפעילים להיערך בהתאם.

הפקת יום הולדת לייזר טאג בשטח פתוח חוסכת לכם את הצורך לשכור מקום. מחיר סופי בעבור פעילות לייזר טאג בתל אביב יקבע לאחר קבלת כל פרטי האירוע.

לייזר טאג תל אביב יום הולדת
לייזר טאג תל אביב יום הולדת

לייזר טאג בתל אביב ליום הולדת

תעסוקה לילדים בימי הולדת עם דגש על בנים הופכת לאתגר לאחר גיל 7. פעילות לייזר טאג לאירועים היא הסוד למסיבת יום הולדת מוצלחת בה הילדים נהנים וכולם נשארים מרותקים מתחילת הפעילות ועד סופה. יום הולדת לייזר טאג מחיר כולל ציוד והפעלה חוסך לכם זמן וכסף.

הפעלת לייזר טאג בתל אביב לימי הולדת מתקיימת במיקום שאתם בוחרים! הצוות מקים את העמדות והמתחם כולו לפי בקשה שלכם.

ניתן לקיים את הפעילות גם בשטח פתוח וגם בשטח סגור. כל מה שאתם צריכים בשביל מסיבת יום הולדת מוצלחת זה פעילות לייזרים, שולחן חטיפים, פיצות/נקניקייה בלחמנייה, שתייה, עוגה.

שימו לב, פעילות לייזר טאג בתל אביב היא פעילות גופנית לכל דבר כך שיש להיערך מראש עם כמות מספקת של שתייה קרה. ילד יום ההולדת ימונה למפקד של המשחק, יקבע את הרכב הקבוצות וישמש מנהיג.

למי מתאימה הפעילות?

הפעלת לייזר טאג מיועדת לגילאי 7 עד 75. בנים ובנות, גברים ונשים ייהנו לקחת חלק בפעילות. אם חשבתם עד היום שיום הולדת לייזר טאג בתל אביב מיועד בעיקר לבנים – הגיע הזמן שתגלו שיש גם לייזר טאג לבנות ושהן נהנות מהפעילות לא פחות. הטרנד החדש והמלהיב כובש גם את הבנים וגם את הבנות. נציין גם שלייזר טאג למשפחות זה פעילות מצוינת להפוגה משפחתית ולחיבור וגיבוש המשפחה.

פגיעות של רובי לייזר (בניגוד לפיינטבול) אינן מלוות בכאב. צוות מפעילים מקצועי ומנוסה מלווה את הפעילות ומשגיח מקרוב על הנעשה.

את הפעילות מתאימים לגילאי המשתתפים, קיימת אופציה של פעילות לייזר טאג בתל אביב לילדים וגם לייזר טאג לנוער. קרב לייזר טאג משחק מתאים לימי גיבוש לייזר טאג, מסיבת רווקים/רווקות, לייזר טאג לבר מצווה/בת מצווה.

הפעלת לייזר טאג בתל אביב והסביבה
הפעלת לייזר טאג בתל אביב והסביבה

איך להזמין לייזר טאג בתל אביב בלי להסתבך?

המפתח לפעילות לייזר טאג מוצלחת הוא פנייה אל חברה מקצועית ואמינה כמו חברת לייזר טאג פאוור.

עם חברת לייזר טאג פאוור אתם יכולים להיות רגועים בידיעה שהציוד בטיחותי ובעל תו תקן, הצוות מקצועי והפעילות מותאמת לתנאי השטח ולגילאים של המשתתפים.

אל תפספסו את ההזדמנות ליהנות מפעילות אקסטרים שמשדרגת ברגע כל אירוע ומחשמלת את האווירה.

יש לכם שאלות נוספות? חייגו עכשיו לקבלת פרטים נוספים והזמנת פעילות לייזר טאג עד הבית שלכם בתל אביב.

5/5 - (26 דירוגים)

משחק לייזר טאג הינו משחק לחימה אסטרטגי המתבצע בעזרת כלי נשק בעלי אינפרא אדום המדמים חוויה והרגשה של נשק אמיתי. בעזרת האפקטים המיוחדים כדוגמת רטט ותאורה מהרובה, השחקן חווה תחושת לחימה ממש כמו בשדה הקרב.

המשחק מתאים כמעט לכלל הגילאים!

אם נדייק אז המשחק מתאים לילדים מגילאי 7 ועד מבוגרים בגילאי 75.

נשים בהיריון – אינן יכולות להשתתף במשחק.

מידע נוסף שיעניין אותך

תוכן עניינים

לייזר טאג חוות דעת

רות דויד
רות דויד
קרית אונו
קרא עוד
הייתה חווייה עוצמתית התלמידים נהנו ממש מהלייזר טאג והיו ממש בעניינים והמפעילים היו קשובים והפעילו אותם בצורה יוצאת דופן ובנעימות גדולה. יישר כח גדול. בהחלט נזמין אתכם פעם נוספת. מומלץ ביותר ובחום 🏆
רננה מלמד
רננה מלמד
פתח תקווה
קרא עוד
סגרנו יום גיבוש של העבודה דרך לייזר טאג פאוור שהיו ממש מקצועיים ונחמדים. הלייזר טאג עצמו ממש מהנה (רק מומלץ לבוא עם בגדים קלים) חוויה מגניבה ממש והצוות מהמם. ממליצה ואפילו בחום! שווה כל שקל!
ליאור לייבוביץ'
ליאור לייבוביץ'
חולון
קרא עוד
חבר'ה מעולים! ציוד איכותי, הדרכה מדוייקת וברורה של איך משחקים והילדים עפו! עשו גם אוירה טובה למשחק! היתה חוויה מקסימה! הילדים נהנו מאד מהמשחק. מאורגן ומסודר מאד. כמובן שמומלץ וכנראה שנזמין שוב.
הילה פז
הילה פז
רחובות
קרא עוד
האמת? היה פשוט כיף לראות את קבוצת הבנים וקבוצת הבנות נהנים מכל רגע! האיפור, המוזיקה ברקע, הציוד המקצועי, ובעיקר ההנחיה וההתלהבות של המפעילים סחפו והדביקו את הילדים באנרגיות משוגעות והם לא רצו להפסיק!
הקודם
הבא

צור קשר

מחפשים הפעלת לייזר טאג?
מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

5/5

אזורי פעילות נוספים

דילוג לתוכן